ספר מבקרים

איציק
(03/09/2014)
הטיסה שלי הייתה לפני כמעט שנה עם בת הזוג שלי, מאוד נהנו!!! התחושה ברגע שעולים לאוויר מדהימה! אלמוג ממש עושה את החוויה כיפית, בחור שנון ומצחיק, נותן תחושת בטחון, ממש כריש בשמיים. מאוד מומלץ. לא סתם טיסה בכדור פורח, טיסה עם אלמוג. אלמוג אם אתה קורא אני אבוא שוב...
אוקסנה מסיוק
(24/08/2014)
אני ובן זוגי טסנו ביום שבת ה-23.8 והיה פשוט משגע. המדריך מאוד מקצועי והשרה אווירה של נינוחות ורוגע. קיבלנו הסברים לכל אורך הטיסה. הנופים מהממים, הטיסה עצמה רגועה ונעימה. חוויה נהדרת :)
אורנה לוי
(27/07/2014)
חגגנו יום הולדת לילידי יולי של משפחת לוי . הפתענו את הבנות שלנו, מעיין וליעד ואת שני האחיינים מארה"ב. החוויה הייתה מדהימה ומרהיבה מאד. מאד ממליצה בחום על השירות הנפלא של "לגעת בשמים"
קורן
(30/04/2014)
טיסתינו הייתה ב-17/4. הגענו עם הזריחה לנקודת הנפגש שנקבעה לנו, צפינו בניפוח הכדור פורח, ועלינו עליו. הטיסה הייתה מרגשת וחווייתית, עלינו לגובה, קיבלנו הסברים על מקומות היישוב, ראינו חזירי בר, צבאים, עדרי פרות רועות ועופות למיניהם, הנחיתה לא הייתה חלקה כיון שהרוח התגברה באופן פתאומי, והטיסה הייתה יחסית מהירה אולם אלמוג שלט שליטה מלאה בכדור והנחית אותו. החוויה המשפחתית מדהימה ומומלצת. תודה רבה לאלמוג וצוותו על החוויה המדהימה!
רינת
(08/06/2014)
טסנו בתאריך 27.5.14. חוויה מדהימה ומומלצת בחום. טיסה ארכה מעל שעה, הטיסה הכי ארוכה מבין חמישה כדורים שהיו באוויר במקביל איתנו. במהלך הטיסה קיבלנו הסברים מפורטים ומקצועיים באווירה כיפית. אלמוג שלט היטב בכדור למרות הרוח הדי חזקה. הנוף היה מדהים, השירות היה מצויין, ארוחת בוקר הייתה מפנקת. יש לציין כי ערכתי "סקר שוק" מעמיק בין כל 4 החברות הפועלות בתחום, ואין ספק כי בחרתי נכון. תודה לאלמוג על החוויה הבלתי נשכחת ולגל על השירות המצויין. נשמח לחזור על החוויה בחורף.