ספר מבקרים

ענבל רחל ומשפחתה - 21.9.13
(23/09/2013)
זו החוויה המעצימה ביותר, והלא שיגרתית, שיכולתי להעניק למשפחתי ולי לרגל יום הולדתי ה - 80. ואתה אלמוג הגדלת לעשות מעל ומעבר כדי שהחוויה תחרט עמוק יותר בלבנו. בשם כל המשתתפים מגדול ועד קטון, 16 במספר, תודה תודה, על הטיסה בגבהים כדי לחוש את השלווה והשקט העמוקים, ועל הטיסה המתחככת בצמרות העצים שגרמה לקטנים עונג רב. ותודה מיוחדת על הסיפור המאלף שהענקת לבני הנעורים על ראשיתה של הטיסה בכדור הפורח. יישר כוחך!
יוסי לב
(22/09/2013)
ניצלנו את ההזדמנות לקחת עימנו את שני הנכדים הגדולים. הילדים נהנו מחוויה עוצמתית ואנחנו נהנינו מהיחס של אלמוג והצוות. נמליץ לכל חברינו להשתתף בטיסה ונציין כי בעבר כבר שלחנו משפחה גדולה לטיסה זו והחוויות היו מעל ומעבר.
ארטיום
(08/02/2014)
זו הייתה הצעת נישואין, החברה של לגעת בשמיים עשו עבודה פשוט מעולה!!! בתכנון המסלול בהצגת השלט מהקרקע, ובשמירה על סודיות עד הרגע האחרון שנרחף מעל השלט - משימה לא קלה אך עמדו בה בהצלחה רבה - והטיסה עצמה אין מה לדבר צריך לראות!!. תודה!
Johnson family
(08/02/2014)
Thank you so much for a wonderfulexciting day. It was a fantastic way to celebrate Richard''s birthday up in the air in this amazing view!!! Shana Tova :)
יהודית - פיליפס חיפה 7/2/14
(07/02/2014)
ביום שישי האחרון, עם הזריחה הגשמתי חלום לגעת בשמיים, זו היתה חויה מדהימה עד כדי אלוהית לטוס בכדור פורח מעל עמק יזרעאל, לראות את הבריאה בגדלותה ואת הטבע בשיא גדולתו, אין מילים לתאר את היופי שבמראה שנגלה מלמעלה, כשהכל צבוע בירוק עז, השמש זורחת ויום חדש מפציע, אלפי תודות למיכל ולאלמוג על ששיתפו אותנו בחויה מרהיבה שכזאת, הרגשנו ביטחון ושלווה בזכות אלמוג שהטיס והנחית אותנו בבטחה על הקרקע אלפי תודות ממני יהודית מפיליפס