ספר מבקרים

נטע
(22/03/2013)
כמה נעים לראות מכדור פורח אנשים מחייכים בכל כיוון אליו מביטים-מימיני אחותי הטובה לידה בנה בן הצוות שריחף בכל מובן ומשמאלי נעה בת דודתי היפה שחיוך מציף את עיניה ופניה,למטה כולם מסתכלים למעלה ומחיכיים.נתתי לי מתנה ע נ ק י ת לגיל 40-תודה לכם שעזרתם לי לממשה.איזה מזל שיש אנשים המשמרים את המסע הגאוני הזה בכדור הפורח- תודה אלמוג שאוהב את עבודתו ומשרה את האהבה הזו סביבו ותודה לכל הצוות האדיב.   נטע
זיוה ובני דעדוש
(12/02/2013)
בעולם דיגיטלי, טכנולוגי, מהיר ועצבני... למצוא את עצמינו בתוך סל גדול שמחובר לבלון ענק, שטים באוויר בעזרת רוחות, אש ואוויר. חוויה סוריאליסטית ובלתי נשכחת. תודה אלמוג על שלקחת אותנו לכל החוויה הזו. אנחנו עכשיו רוצים להביא את כל המשפחה.
משפחת מלר - מודיעין
(10/02/2013)
שבת קסומה ומושלמת עברה עלינו באיזור רמת צבי. טיסה בכדור פורח חוויה מדהימה לכשעצמה, ועצמתית עוד יותר בזכות האישיות של הטייס אלמוג. מרגישים שאתה אוהב את מה שאתה עושה וזה מגדיל את ההנאה שבחוויה. תודה לך ולכל צוות לגעת בשמים.
נירית וצור
(17/12/2012)
אלמוג, הטיסה בכדור הפורח אתכם היתה מדהימה, חוויה כיפית ומיוחדת. חשוב לציין את התחושה המקצועית והנעימה שנתת, ההסברים והסיפורים במהלך הטיסה ואחריה בהחלט תורמים לחוויה. תודה!
משפחת זבלין ומשפחת סוסנר 01.12.2012
(02/12/2012)
רצינו להודות ל"לגעת בשמיים" מקרב לב על חוויה מדהימה שהייתה לנו בשבת. זה דברים שחייבים לנסות לפחות פעם אחד בחיים :))). תודה רבה לאלמוג, בחור מקסים, ענה על כל השאלות שלנו וגם סיפר דברים חדשים. אנחנו נהנינו מאוד. גם מחיר הכי זול מכולם.