ספר מבקרים

גליה גפן וענבר מירון - כרכור
(01/10/2012)
חגגנו בת מצוה משפחתית לענבר, מהתקשרות ראשונית ועד סיום חוויה ענקית זו הליוי נעים, אמין ובגובה העיניים, חוויה מופלאה ובלתי נשכחת. מאוד מומלץ, נמשיך להעביר מפה לאוזן את שמכם. תודה לאלמוג וצוותו על חוויה מיוחדת בדרכו המיוחדת.
עאסי ושני
(01/09/2012)
חגגנו יום הולדת לשני, היה מפתיע, נעים ומהנה. נוף מרהיב של הגלבוע בזריחה וריחוף רגוע. כוס שמפניה אחרי וארוחת בוקר טובה מאוד. תוסיפו לזה את הצוות הנחמד, סיפורים והסברים של אלמוג לאורך כל הדרך ותקבלו חוויה מיוחדת במינה.
שני ועאסי
(01/09/2012)
חגגנו יום הולדת לשני..טיסה מהנה ומומלצת מאד..צותת סופר מקצועי, אדיב ובעל ידע וניסיון. נהנו המון בכל דקה ודקה, מהטיסה.. מהשמפניה בטבע ומהארוחה המפנקת ב si אספרסו..תודה לאלמוג ולכל הצוות .
ניצן זך
(08/02/2012)
טוב, אחרי שעברנו את כל הטררם רציתי להודות לכם מקרב לב על הטיסה החוויתית עם ההפתעה בסיום. אמנם דחינו ודחינו וכמעט שוב דחינו אבל כנראה שלכל דבר יש את הזמן המתאים לו כי באמת שיש לי רק שבחים לומר לכם על הטיסה. אמנם הייתם עסוקים ולא ראיתם כמה שירן פחדה לעלות ודי הכרחתי אותה אבל היא לא מפסיקה לדבר על הטיסה, וכמובן ההצעה בסיום שהיו בתזמון מושלם עם השקיעה. לסיכום, תודה שנתתם לנו חוויה שנזכור כל החיים!
קובי
(05/02/2012)
תודה רבה על חוויה מופלאה. הצוות והבלונים מדהימים ביופיים והחוויה היתה של פעם בחיים. שוב תודה