ספר מבקרים

משפחת בר דוד
(21/09/2009)
ראש השנה , שנה חדשה וחוויה חדשה.
היה נהדר ,מזג אוויר מושלם,הטיסה כייפית ,זריחה מדהימה ובכלל נהדר.
המשיכו בדרככם.
שרון וארז
(13/10/2009)
תודה רבה על טיסה נהדרת.
החוויה בלתי נשכחת והצוות מיומן ואדיב.... מומלץ בחום !!
ההרגשה נפלאה ושווה את המאמץ .
רווית
(10/09/2009)
ממליצים בחום, הפתעתי את בעלי - השקמתי אותו בשעה 4:00 בבוקר ע"מ להגיע לאזור הגלבוע בחמש וחצי בבוקר (שעה ועשרים מתל-אביב).
הוא הופתע מאוד ונהנה מחווית הריחוף וכל מה שמסביב.
נעמה סקג'ו - עברון
(28/12/2009)
לאלמוג - תודה גדולה על החווייה המדהימה שנתת לי - חלום חיי היה תמיד לטוס בכדור פורח - בעלי הגשים לי אותו אבל אתה העצמת אותו לחוויה מופלאה!!! כי הנה אתמול נגעתי בעננים - תודה גדולה גדולה.
ולי ושולם - גליל ים
(31/03/2010)

איזו חוויה מופלאה!ניפוח הכדור עצום המימידים ששכב פרוס על האדמה, ולאט לאט התרומם בצבעים מדהימים,התנתקנו במתינות מהקרקע ולאט לאט נפרסה לעינינו תמונה מרהיבה של יופי רוגע, פיסות אדמה בגווני יורק וחום, תלמים ישרים להדהים, וצורות גיאומטריות כלקוחות ממרכבות האלים!מעוף איטי מעל גגות אדומים של אנשים שאולי מנופפים לנו לשלום, רוח מתונה שהסיעה אותנו במהירות של כ-7 קמ"ש ואלמוג הטייס שלנו שהעלה אותנו לגובה של חצי קילמטר, בנועם ובחיוך כובש הצביע עבורנו אל הגלבוע, התבור, גבעת המורה וישובי העמק המתעוררים לשבת תכולת שמיים.הרפתקאת הנחיתה היתה אדירה!לסיום אלמוג-מונגולפייה פתח בקבוק שמפניה מתיזה, מזג וברך את כולנו על רקע סיפור בניית הכדור הפורח הראשון - איזה כייף זה היה!חווייה ייחודית ומופלאה!!תודה גדולה לאלמוג ולצוות הקרקע שלו!!

ראו תמונות וסרטונים בקישורים:
http://picasaweb.google.com/shalom.sht/LuTHoD?authkey=Gv1sRgCITvtdHE6c-wOg#
כדור פורח בין גלבוע לתבור


http://picasaweb.google.com/shalom.sht/JrdUZG?authkey=Gv1sRgCO2D0YC5wOvBBA#
כדור פורח-סרטונים