ספר מבקרים

משפחת ברויטמן 4/4/2012
(04/04/2012)
הפתעה ליום הולדת של רעייתי. הטיסה בת השעה ושלושים דקות לרגל השקת הסל החדש, הייתה הפתעה !! קור רוח ואדיבות הטייס אלמוג השרתה ביטחון בקרב בנוסעים. טסנו עם הבן הקטן שלנו גיא. השמפניה וההסבר כולל ארוחת בוקר השאירו טעם של עוד. תודה מקרב לב לצוות על הסיוע. ושוב אלמוג החוויה לגעת בשמיים הייתה נפלאה. מומלץ בחום !!!!!
דודי מימי ונגה
(10/10/2012)
כל כך נהננו מהחוויה. כל כך מרגיע ונעים ויפה, ולמרבה הפלא גם הרגשנו תחושת בטחון מופלאה... וכמובן גם ממך אלמוג מאוד נהננו. דרך נהדרת ומומלצת לחגוג ולציין אירועים!
גליה גפן וענבר מירון - כרכור
(01/10/2012)
חגגנו בת מצוה משפחתית לענבר, מהתקשרות ראשונית ועד סיום חוויה ענקית זו הליוי נעים, אמין ובגובה העיניים, חוויה מופלאה ובלתי נשכחת. מאוד מומלץ, נמשיך להעביר מפה לאוזן את שמכם. תודה לאלמוג וצוותו על חוויה מיוחדת בדרכו המיוחדת.
עאסי ושני
(01/09/2012)
חגגנו יום הולדת לשני, היה מפתיע, נעים ומהנה. נוף מרהיב של הגלבוע בזריחה וריחוף רגוע. כוס שמפניה אחרי וארוחת בוקר טובה מאוד. תוסיפו לזה את הצוות הנחמד, סיפורים והסברים של אלמוג לאורך כל הדרך ותקבלו חוויה מיוחדת במינה.
שני ועאסי
(01/09/2012)
חגגנו יום הולדת לשני..טיסה מהנה ומומלצת מאד..צותת סופר מקצועי, אדיב ובעל ידע וניסיון. נהנו המון בכל דקה ודקה, מהטיסה.. מהשמפניה בטבע ומהארוחה המפנקת ב si אספרסו..תודה לאלמוג ולכל הצוות .