ספר מבקרים

ניר שמאי
(14/06/2015)
הפתעתי את בת זוגתי בטיסת כדור פורח. משכבר הייתי בטיסת כדור פורח, הופתעתי לגלות עד כמה הטיסה הייתה מיוחדת: דבר ראשון היה מרגע ההגעה ועד שהיינו מעל הקרקע לא עברה שעה (בניגוד לחברה הקודמת בה חיכיתי כמעט שעתיים!). דבר שני, שלא כמו הטיסה הקודמת (ולפי הבנתי משהו שלא קורה עם כדורים פורחים אחרים), אנחנו עברנו את גובה הרקיע, וריחפנו מעל העננים (גובה של 1.2 ק"מ!!). ההרגשה שלי הייתה כמו טיסה ראשונה בכדור פורח, ועבור בת זוגתי, הצלחתי להעניק לה חוויה בלתי נשכחת. תודה רבה לכם על טיסה כה מדהימה, שפנייה מצוינת, ארוחת בוקר טעימה ומשביעה מאוד, ועל חוויה שלא תשכח.
Carlo
(29/05/2016)
"Hot Air Balloon Experience of a Lifetime!" Thanks to the Staff
ארנן ואורנה פרבר
(09/05/2016)
ראשית חיבת אני לצין את עינת הפקידה של לגעת בשמים פשוט מושלמת . מלאת סבלנות והכול בחיוך. טיסה נהדרת ממש לא מפחיד חויה חיוחדת . הטיס אלמוג לא חסך הסברים והכול ברצון וסבלנות. תודה לצוות לגעת בשמים
מירה ויוסי אופיר
(06/06/2015)
ילדנו הפחיעו אותנו ליוםהנישואין מושלם טיסה מקצועית וחוויה מדהימה תודה לאלמוג
עמליה ועמיאל כהן
(07/04/2016)
קבלנו מתנת יום הולדת מהילדים והיום מימשנו אותה. הגענו בשעה מוקדמת וצפינו בשלבי ההתארגנות. היה מעניין לראות את תהליך ניפוח הבלון הענק עד לגודלו המלא, ממש מרשים. פעם ראשונה בבלון פורח, היתה לנו חוויה נהדרת, לראות את הזריחה מעל לעננים ואת הנוף מזווית חדשה. גם לאחר שנחתנו עוד המשכנו לרחף... מומלץ בחום.