ספר מבקרים

דניאל פרק ובועז פרק
(09/09/2016)
טסנו היום מעל לעננים...צפינו בצל הכדור הכי גדול בארץ-עד 20 נוסעים, "מוקרן" על העננים. מחזה מיוחד. בקאיי עפו מסביב ועשו לופים ושני כדורים קטנים במזרח....שקט ושלווה שעה ורבע של עינוג מושלם . המדריך-בעל הבלון-אלמוג יודע לתת הרגשה שלכל שאלה-תשובה בפיו בחן ובחיוך ,אף למנדנדים.... הסתבר שיש גם יעפים אחה"צ נשוב עם ארוחת ערב בסיומם-נשוב! אטרקיה לא חד פעמית שווה כל רגע. תודה מונגופלייר על החוויה וכוסית לכבודכם הערב שבת שלום!
גליליז
(12/08/2016)
הנשים חששו אך לא ויתרנו וטוב עשינו. חוויה יוצאת דופן. עכשיו ניקח את הנשים והבנות. תודה,תודה.
שלמה מזרחי
(29/07/2016)
פעם ראשונה שאני חוויתי מה זה להיות במקום פתוח וגבוה, זאת חוויה שתיזכר לעד, לראות ישר בלי מחיצות את גובה העננים, ולשוט גבוה ולראות את מהלך הזריחה של השמש, ולראות מסביב את כל הנוף.
איריס גניס
(12/07/2015)
היה נהדר אחלה של מדריך וממש נהננוווו אחלה של חווויה מומלץ :))
אורנה גלעדי
(24/07/2016)
האחים שלי העניקו לי מתנת יום הולדת נפלאה ונגעתי בשמיים בחוויה שתישאר לכל החיים כחוויה ראשונה בכדור פורח. התמזל מזלי ומזג האוויר היה ביום הטוב ביותר בעונה. 8.7.16 יום שישי. הראות מדהימה עד החרמון צפנו בתוך העננים וריחפנו מעליהם... הכל כמו חלום מתוק וגלי העננים מתחתינו נראו כמו מפלי מים - הרגשה של התעלות והתרוממות הנפש. דניאל, עינת, אלמוג המדריך גלעד מצוות הקרקע ורבים אחרים עשו את עבודתם לעילא ולעילא! תודה רבה על חוויה נפלאה...