ספר מבקרים

יפית פיאטקובסקי
(26/04/2015)
זו הייתה חוויה משפחתית מדהימה. הצוות מסביר פנים, השירות ותחושת הביטחון ברמה גבוהה. כיף גדול ומומלץ לכל מי שטרם חווה את החוויה ב"לגעת בשמיים".
יוני שיף
(16/10/2014)
טיסה מדהימה ומקצועית חוויה מדהימה להורים וילדים מומלץ ביותר
שירלי מלכה
(26/08/2015)
הגענו לארץ לטיול בת מצווה ולי היה ברור שאני חייבת להפתיע את הבת שלי עם משהו מדהים... ובדיוק ככה היה, מהרגע הראשון ועד הנסיעה הביתה שבה דיברנו על הטיסה פשוט נהננו בצובה יוצאת דופן. הדרכה 10 המראה היתה חוויה מדהימה... רגועה ולא מפחידה בכלל... לשנינו יש פחד גבהים אדיר אבל לה זה היה הפתעה ואני בישביל להפתיע אותה החלטתי להיתמודד עם זה... אך התחושה בכלל לא מפחידה... העליה למעלה כל כך איטית שזה נותן זמן להיתרגל לכל שינוי הגבהים... זמן הטיסה היה שעה+ שזה היה במינון הנכון והנחיתה היתה מדהימה.... עלינו מעל העננים זה היה פשוט מדהים... ומשך הטיסה עצמה היה כל כך רגוע שהתחושה היתה כמעט שהכדור לא זז, אפילו צינתי זאת למדריך למרות שהינו במהירות של כ27 קמ"ש (ממש לא מורגש) זה היה כככככל כך כיף שאני רוצה להפוך את זה למסורת משפחתית... הבת שלי ממש היתה בעננים... תרתיי משמע... המוניי תודות לגעת בשמים.
יהושע חדד
(21/08/2015)
אני רוצה להודות לאלמוג ולכל הצוות הנפלא והמיוחד שלו על החוויה המדהימה שהעניקו לי ולחברי שהצטרפו אלי ולומר לכם שב"ה הכל היה מעל המצופה ונעשה בצורה הטובה והמושלמת ביותר פשוט לא יכול להיות יותר טוב תודה רבה רבה לכם...שווה כל שקל פספוס למי שלא ניסה
גל פלד
(20/09/2015)
מדהים מדהים,הסבר יפה,טייס רגוע ומקצועי,ארוחת בוקר מפנקת,חוויה מאוד מומלצת